Lustra z oferty spółki HOPA potwierdzają powiedzenie "zlaté české ručičky". Uwaga przy produkcji tych Czeskich luster jest zwracana każdemu małemu detalu. Nie ważne czy was zainteresuje lustro ze standardowym oświetleniem  czy lustro z oświetleniem LED, zawsze macie gwarancję najlepszego wyboru!

Lustro z podłączeniem do sieci elektrycznej zapewniają najbardziej wymagane normy EN 65908.

IP 44, jest bardzo ważna dla bezpieczeństwa Waszego i Waszej rodziny. Wybierajcie z szerokiej oferty lub możemy dla Was wyrobic lustro na wymiar. Z wyposażeniem łazienki HOPA sobie spełnicie nawet te najbardzej wymagające kryteria, że by zapewnić wymarzony mieszkanie.

CO to jest system MHL IP44?

Rozwój systemu MHL od samego początku podlegał najwyższym kryteriom naszych klientów na ich bezpieczeństwo, jakość oraz nowoczesny dizajn luster łazienkowych. Cała elektryczność lustra jest kompletnie zakryta zaizolowanym przykryciem, który zabroni dostępu wody do systemu. Dzięki takiej konstrukcji otrzymała seria MHL certyfikat najwyższego laboratoria TÜV-SÜD.

 

 System MHL oferujemy w 3 grupach według typu oświetlenia:

  • Lustra z oświetleniem halogenowym, IP44
  • Lustra z zestawem świetlówek, IP44
  • Lustra z podświetleniem lamp halogenowych IP44

 System MHL możemy dowyposażyć różnymi dodatkami:

  • Folie z termo ogrzewaniem, bez kontaktowe i inne przyciski włączenia, cyfrowe wzkaźniki czasu, półki z zabudowanym oświetleniem, integrowane lusterka kosmetyczne - powiększające itp.

 Co to jest zabezpieczenie IP44?

Jest to zabezpieczenie przed dostępem do niebezpiecznych części, przed możliwością dostępu różnych rzeczy ale głównie wody do elektrycznego systemu oświetlenia. Jakiekolwiek łazienkowe oświetlenie (i lustro z oświetleniem) musi spełnić kryteria IP44 - to jest ochrona przed pryskającą wodą. IP44 znaczy wysokie zabezpieczenie użytnika a jedynie lustra z takim zabezpieczeniem można używać w łazienkach np. nad umywalką. Standardowo produkowane lustra z oznaczeniem IP20 mają tylko niski stopień ochrony użytnika i użycie takiego lustra w łazience przedstawia wysokie ryzyko porażenia prądem elektrycznym.

Poziom zabezpieczenia wg. standartu IP44 jest u naszych produktów testowana najważniejszą instytucją TÜV-SÜD. 

schema_zona_IP-44

 

Co to jest DIODOORS® ?

 

Opatentowany system  DIODOORS® IP44 nainstalowany do luster łazienkowych to duża nowość na rynku luster łazienkowych. Wraz z podwyższeniem zabezpieczenia produktu dzięki użyciu niskiego napięcia 12V ta koncepcja oferuje:

  • Nieograniczone możliwości kształtowania produktu
  • Nieograniczone warianty kolorów oraz intenzywności oświetlenia
  • Lustra łazienkowe z systemem DIODOORS® mogą być tylko 19 mm cienkie-
  • Żywotność diod LED osiąga nawet 50.000 godzin w optymalnym użyciu.

Konstrukcja uniwersalnych blatów  diodoors® jest stworzona z masywnego głównego blatu (z LTD, MDF, masywu, PP, PE, polykarbonu lub innego masywnego materiału), blatem frontowym (ze szkła, szkła lustrzanego, szkła winylowego PP, PE, lub polykarbonu z pełną lub częściowa przestępnością światła) dalej elektrowyposażeniem, które jest zamknięte między obiema blatami.

 

 Końcowa grubość blatu to około 19mm, najczęściej jest używana grubość  19,25 i 28 mm.

Włączanie oświetlenia jest możliwe wprost na desce na krawędzi lub przez deskę frontową kryjąca. Włączniki możemy zaoferować z pryciskami, kołyskowe, z sznurkiem lub elektroniczne bezdotykowe.

Zasilanie LED oświetlenia w blatach o grubości mniejszej niż 25 mm jest rozwiązane externym transformatorem lub sieciowym adapterem odpowiedniej siły. Blaty o grubości 25 mm lub więcej tam już jest możliwe wbudować transformator wprost do blatu.

Uniwersalne LED diodami oświetlone blaty meblowe diodoors® znajdują swoje zastosowanie  również na rynku meblowym oraz reklamowym, są pożądane jako dodatek do nowoczesnego interieru.

Uniwersalny LED diodami oświetlony blat meblowy diodoors®  to czyście czeski produkt chroniony patnetem w całej UE.